רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Little black dress

  |   6 בינואר 2013

רבות נכתב על השמלה השחורה  הקטנה המושלמת, והנושא נטחן ונחרש. נחרש? יופי. לחרוש על בגדים זו המומחיות שלי (תפרנות זו אומנות, למקרה שלא שמעתם).

השמלה השחורה הקטנה שלי היא אחד הפריטים הנחרשים ביותר בארוני הקט והדל (הו גורלי המר והאכזר). קניתי אותה ב"פומרנץ", חנות יד שנייה בדיזינגוף. אני מאוד אוהבת לחטט בחנויות יד שנייה ו(לפעמים) למצוא מציאות, כמו שוודאי כבר גיליתם בפוסט הקודם שלי, סיפורי וינטג'. קניתי אותה לפני חמש שנים? אולי שש? אולי ארבע? אני לא בטוחה, בכל מקרה זה מרגיש כאילו אנחנו יחד כבר נצח נצחים.

השמלה בגזרה ישרה, עם תיפורים באיזור החזה ושסע קטנטן מאחור. לפעמים אני לובשת אותה ומדמיינת שאני אודרי הפבורן… סתם, לא באמת! טוב, האמת היא שזו האמת. אבל אני סוטה מהנושא דווקא כשהגענו לקטע הכי מגניב. והקטע הוא- עלות השמלה.
השמלה עלתה לי… 30  ₪. מחיאות כפיים סוערות ו… קידה לקהל.

החלטתי להציג את הגירסה שלי ל"אותה גברת בשינוי אדרת". והגברת היא אני. אני בשמלה. לא מאמינה שכתבתי את זה הרגע, כי בפעם האחרונה שקלטתי שהמילה 'גברת' מופנית אלי כמעט נחנקתי.
סיפור שהיה כך היה: אני ברכבת. כרגיל, אין מקום לשבת. אני עומדת לתומי ומנסה לקרוא ספר. זה לא קל בגלל שהתנודות של הרכבת מתחילות להרדים אותי ואני מנסה לייצב את הספר ביד ולמקד את העיניים בשורה הנכונה. "סליחה, גברת. סליחה. גברת!!" שמעתי, אבל לא חשבתי שזה מיועד לי. ואז זה הגיע חזק יותר: "יואו, גברת!!! מה את חירשת? ג ב ר ת! זוזי!"
מסתבר שזה אכן כוון אלי. פרחחית בת 13 מקסימום קראה לי גברת. לי?! למה ככה? זה מעליב… (אבל פיניתי לה את הדרך בכל זאת).
את הלוקים שיצרתי אפשר לחלק ל- 3 קטגוריות: קזו'אל, קוקטייל וערב. או בתרגום לחיי הלא זוהרים בעליל: לעבודה או עם חברות, להופעה או לחתונת שישי בצהריים ולערב. לפחות הערב נותר ערב.

קזו'אל

ג'קט ג'ינס (מפוראבר 21), גרביון כחול שקוף (מסופרפארם), סניקרס שחורות (H&M וינה)

צעיף (אקססורייז), גרביון שחור אטום (H&M), נעליים (פאראה מי, דיזינגוף)


קוקטייל

חגורה שחורה עם אבזם זהוב (Big Tom), נעליים (רוקט דוג), קלאץ' כחול (מדוזה)

חגורה זהובה (H&M), נעליים (צ'יק פליק), קלאץ' זהוב (אלדו)


ערב

עליונית שחורה (רוני קנטור), חגורה שחורה (הכנתי בעצמי), גרביון שחור שקוף עם דוגמא (מתנה מחו"ל), נעליי לכה שחורות (חנות עלומה בפריז), תיק יד (וינטג', מתנה מסבתא)

עליונית לבנה (ליליגרייס), חגורה שחורה (הכנתי בעצמי), גרביון שחור שקוף עם דוגמה (מתנה מחו"ל), נעליים (ASOS), קלאץ' (וינטג', מתנה מסבתא)

ולסיום קבלו את השיר "23" של בלונד רדהט, ואותי בשמלה השחורה בהופעה שלהם ואיתם מאחורי הקלעים:

ומה איתך? מה השמלה שעליה את הכי חורשת?

ניתן לשתף תמונות בעמוד הפייסבוק שלנו או באינסטגרם עם תיוג bffblog#!אילנה רוטמן
חובבת אופנה מושבעת, מוזיקה, דברים של פעם, וחולמת להיות חתול.
  • Facebook

הוספת תגובה