רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

!Make it work

  |   29 בנובמבר 2012

אני לא יודעת של מי היה הרעיון המקורי, או מי כתב את עשרת הדיברות של האופנה והאם הן הוענקו במעמד שבוע האופנה, אבל מפה לשם נוצר האיסור על לבישת שחור וחום או שחור וכחול.
אגב, לא זכור לי שהזכירו שם איסור על לבישת ורוד עם נקודות ירוקות, אבל נתמודד עם זה בפעם אחרת.

הבוקר שלפתי מכנס שחור מהארון וחולצה לבנה עם נקודות שחורות ולאחר שנעלתי את נעלי האוקספורד השחורות שלי, הגעתי למסקנה שמשהו פה לא מסתדר ושהמכנס הזה דורש נעל שטוחה. מבט מהיר על ארגז(י) הנעליים שלי גרם לי להיזכר שוב בכך שאין לי נעל שחורה שטוחה (אם בא לכם לפנק אותי, אני מידה 40-41) ולכן שלפתי נעליים בצבע חום ובז'. החלק התחתון (כלומר המכנסיים והנעלים) היה לשביעות רצוני, אבל מצב נוסף במראה גילה לי שמשהו לא עובד. חולצה לבנה עם נקודות שחורות, מכנס שחור גבוהה ונעלים שטוחות חומות, זה פשוט לא זה.
מיד החלפתי לטישירט לבנה גם כן, אבל עם הדפס ינשוף מוזהב וכל האאוטפיט שלי קיבל גוונים חמים יותר. הפעם המראה היתה יותר מרוצה ויצאתי לדרכי.

וזו פחות או יותר כל התורה- איזון והתאמה. אין חוקים ואין הגבלה, אם תגרמו לזה לעבוד- זה יעבוד.
וזה לא משנה אם זה שחור וכחול, שחור וחום או כל שילוב צבעים אחר שתחשבו עליו.
רוצות (או רוצים, אני לא קטנונית) ללבוש שמלה שחורה עם מגף חום? אין בעיה. באמת, לא רק שאין בעיה, אם תצרפו לשמלה חגורה חומה, או תיק חום או עגילים בגוונים חמים, הכל יסתדר הרבה יותר חלק בעין. יודעות מה, למעשה אם תלבשו שחור מכף רגל ועד ראש, דווקא תיק חום, או אולי מעיל חום ישברו קצת את השחור הזה ויהפכו אותו מקודר לחמים.

והנה אני מגלה שלפני כמה ימים, לבשתי חולצה שחורה עם הדפס נמר, טייץ שחור, ג'קט שחור ו- מגף חום! השמיים לא נפלו עלי, הבנות במשרד החמיאו לי ואני בכלל לא נתתי את דעתי לסוגיה שאלו הבגדים שנשלפו מהארון.

או כמו שטים גאן ידידנו נוהג לומר: Make it work!קשת רוזנטל
קשת, אשליה אופטית, אספנית זכרונות אובססיבית וחובבת מילים.
  • Facebook

הוספת תגובה