רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Purple rain

  |   10 בדצמבר 2012

מישהי חכמה אמרה לי פעם שאישה יכולה ללבוש את הבגדים הכי פשוטים, אך אם תיראה מושקעת ומטופחת בשיער ובציפורניים- זה לבד עושה את כל ההופעה (המישהי הזאת זאת אמא שלי, אבל תודו שזה נשמע יותר רציני..).

אני מסתובבת עם ציפורניים מושקעות ומטופחות כבר כמה ימים ונהנית מכל רגע. פעם בחודש (או כמה שיחזיק), אשתף אתכם בצבע החדש שבחרתי ואדבר על הקשר שבין צבעים למצב-הרוח שלנו, לסביבה, לאירועים שקורים ובכלל… תהנו!

אז כן, לאחר שנים רבות עם בניית ציפורניים, החלטתי שנמאס ואני חוזרת למראה הטבעי שלי (שהיה ממש מכוער). לא בורכתי בציפורניים ארוכות וחזקות, ואם יש דבר שאני ממש שונאת זה שעות למרוח לק, שעות לחכות שהוא יתייבש, ובסוף לגלות שאחרי פעם אחת של הדחת כלים כבר הקצוות מתחילים להתקלף ולהיסדק…
עד שגיליתי את אהובי: הג'ל.

הג'ל הוא למעשה לק המיוצר מג'ל טהור ואשר יוצר ציפוי קשיח , מבריק ועדין על הציפורניים. הג'ל אינו פוגע בציפורן הטבעית, אלא מחזק אותה. הג'ל לא ניתן להסרה ע"י אציטון אלא באמצעות חומר הסרה מיוחד, והדובדבן שבקצפת: הוא שומר על מראה זוהר ורענן גם לאחר שבועיים-שלושה. חלום!
הוא מגיע בשלל צבעים מעניינים ומיוחדים.

הפעם הלכתי על הצבע Black Violet של חברת TruGel, ולגימור מרחתי Crushed Diamond.
להלן התוצאה ההורסת:

הפעם הלכתי על הסגול הכהה, צבע, שלפי מדריכים רוחניים מסמל שקט ושלווה, הרגעת פחדים. צבע שמסמל אינטואיציה, תהליכים. לכולנו תקופות כאלות ואחרות בחיים, בהן אנו נדרשים לקחת אחריות, להניע תהליכים ומצבים ולקבל החלטות חשובות. כזאת היא התקופה שלי.

קנחתי בנצנצים בוהקים מעל לאופטימיות, והרבה פאן פאן פאן. כי פאן לי!

ומה הצבע שהולך ללוות אותך בחורף הקרוב? שרית אשואל
משוררת פואטית שועלית, עם לוק של כיפה אדומה ואופי של אחות רחמנייה
  • Facebook

הוספת תגובה