רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

We couldn't have it all

  |   17 בינואר 2013

שמועות אומרות שאדל, הזמרת הבריטית ש"כל מה שהיא נוגעת בו הופך לזהב". בת 24. לולא ויקיפדיה לא הייתי מאמינה. 24, הגיל של אחותי הגדולה, הגיל של עורכת הבלוג, הגיל של כל אלו שנולדו בשנת 1988. אז שמישהו יסביר לי למה אדל נראית אישה בת 40?
אני אוהבת שאדל צנועה ולא מראה את הגוף שלה כמו שנהוג בתעשייה, אבל יש דרך להתלבש יפה ולהיות צנועה וחסודה. אדל יקרה, קחי דוגמא מבריטית מפורסמת אחרת ושווה לא פחות- הדוכסית קייט מידלטון. בתור אישתו של יורש העצר, השני במספר לרשת את כס המלכות, קייט יודעת להתלבש בצורה מכובדת, יפה והכי חשוב אופנתית.
אבל זה לא טור על קייט מידלטון. זה טור על אדל. ולצערי, היא אינה לומדת מהנסיכה.

אדל היא זמרת מעולה ועל כך אין עוררין. היא פרצה לפלייליסט עם הלהיטים: Rolling in the deep; Someone like you; ועוד רבים וטובים, ותוך מספר שנים מצומצם נכנסה ללב של כולנו. יש רק בעיה אחת: אדל חייבת להתחיל להשתפר בבחירות האופנתיות שלה. בדחיפות. בניגוד לקולגות שלה (ליידי גאגא, קייטי פרי, קשה ואחרות), אדל ממש לא בולטת על השטיח האדום. להפך. היא בוחרת תמיד אבל תמיד ללבוש שחור.

גראמי, טקס פרסי הקליפים של MTV, טקס אנשי השנה בלונדון וכמו כן טקס גלובוס הזהב שנערך השבוע בהוליווד- בכל הטקסים הללו בחרה הזמרת ללבוש, כאמור לעיל', שמלה כלשהי בצבע שחור. ניסיתי להבין מה מניע את אדל לדבוק בצבע ההו- כה מדכא הזה!?

במוחי עלו כמה השערות:
שחור = רזון
אומרים ששחור זה מרזה. טענה הגיונית למדי כשמסתכלים על מימדי הגוף של אדל. אבל שלא תטעו- הזמרת לא בדיוק דופקת חשבון ומאז ומתמיד מספרת שהיא שלמה עם עצמה ועם גודל גופה, ובכך בעצם היא מהווה דוגמא לכל בנות העולם שלא חייבים להיות עור ועצמות בשביל להצליח.
אז רזון זאת לא הסיבה שהיא לובשת שחור.

שחור זה אפל
אדל לובשת שחור כי היא בדיכאון.
טענה לא הגיונית בעליל בהתחשב בכך שהיא אחת מהזמרות המצליחות בעולם. עם רווחים של 35 מליון דולר בשנה, זכייה בכל פרס אפשרי, חבר צמוד + תינוק חדש. אני לא רואה שום סיבה הגיונית להיכנס לדיכאון.

שחור זה טרנד?
אדל לא דופקת חשבון. וכמו נינט טייב שלא עוזבת ולו לרגע את שרשרת הסוס המפורסמת, כך גם אדל. עושה לכולנו דווקא וממשיכה ללבוש שחור שוב ושוב.

שחור לא מושך אש
טענה אחרונה שמצאתי כהגיונית: אדל לא מתעסקת בשטויות. לא מרבה לבוא לאירועים והשקות, לא מרבה להתראיין ובקושי נתפסת בעדשת הפפראצי. לא אכפת לה כל הדברים שבאים יחד עם הפרסום. היא כאן כדי לשיר. לתת לנו לשמוע את קולה ולפצוח איתה באחד משיריה ביום חורף גשום וקר. היא כאן נטו בשביל המוזיקה, בשביל התווים, בשביל הריגוש. לא מתעסקת במה תלבש בטקס, כיצד היא תסדר את השיער, ומה היא תגיד בנאום הזכייה שלה.

כנראה שזאת הסיבה שהיא כלל לא משקיעה בבחירת שמלותיה על השטיחים האדומים ותמיד היא הולכת על הבחירה הבטוחה אך מבגרת לעיתים- השמלה השחורה.

לכולנו ברור שאדל תהיה איתנו לעוד הרבה זמן. היא אומנם מעשנת כמו קטר אז לא בטוח כמה זמן עוד היא תצליח לשיר בקולה הערב כפי שהיא שרה כיום, אבל דבר לא ישנה את העובדה שאדל זה שם לזכור. כולם מכירים אותה, כולם יודעים מי זאת, כולם מחכים ללהיט הבא שתוציא.

השבוע הגיעה הזמרת בהופעתה הפומבית הראשונה מאז לידת בנה הבכור לטקס פרסי גלובוס הזהב ( שבו קטפה, כמובן, את פרס השיר הטוב ביותר לסרט. השיר Skyfall שבוצע בסרט האחרון בסדרת ג'יימס בונד).
הזוכה שוב לבושה בשמלה שחורה ומשעממת, אבל לשם שינוי, הפעם נראית יחסית טוב. השיער האסוף מחמיא לתווי פניה ומצעיר אותה במקצת (סוף סוף!) , ואי אפשר לטעות עם שמלה של ברברי.
הלידה עשתה לה רק טוב.

נקווה שימשיך וישתפר, ושבעוד מספר שנים (ומספר ילדים) נראה את אדל בהופעה על השטיח האדום עם שמלה בצבע… כתום זוהר! (בעצם לא. אל תהפכי לנו לאיזה ניקי מינאז') אבל עדיין, תני לעצמך להתפרע, להעז קצת יותר. שמלה בצבע כחול גם תעשה את העבודה. העיקר שתיפטרי מהשחור המאוס.

ועוד דבר קטן- תעשי לכולנו טובה תראי לעולם כבר את הבייבי שלך! הוא כבר במעט בן שלושה חודשיים ועדיין אין שום תמונה משותפת של המשפחה המאושרת… =(מיכל דאבי
בת 18, מכורה לערוץ E וחולמת להיות גיא פינס הבאה.
  • Facebook

הוספת תגובה