רוצה להיות BFF? הירשמי לניוזלטר שלנו!

Yes we Ken!

  |   21 בינואר 2013

כשהייתי קטנה לא שיחקתי בברביות. לא הייתי ילדה של בובות, אולי יותר מכוניות ופשוט לא מצאתי בהן שום עניין. מה שכן היה לי נחמד זה לגזור להן את השיער, אבל הפרעות נפשיות זה עניין לפוסט אחר… בכל אופן, הייתי כל כולי טומבוי שכזו, עם שיער קצוץ א-לה שנות ה80 (לא, אין סיכוי לתמונה) ונהנתי הרבה יותר מלטפס על עצים ולבנות בתים בלגו מאשר להלביש, להפשיט ולהתאהב בקן.

עם השנים המגזר שלי ואני התאחדנו לאחד ולמורת רוחה של רחל מהבנק התחלתי לגלות עניין בלהלביש, להפשיט ולהתאהב (וגם להתאפר, לנעול נעליים, להתאים אקססוריז, לעשות מני-פדי וכל דבר אחר שעולה בראשכן ובארנקי). ומכיוון שרחל מהבנק מקפידה להציב לי גבול (מסגרת אשראי ארורה!) ומכיוון שטרם זכיתי בלוטו (אפשר לזכות גם אם אני לא ממלאת?) אני נאלצת למצוא בובה אחרת לשחק איתה שהיא איננה אני.

הבסיס עליו אני עובדת

הבסיס עליו אני עובדת

לשמחתי הרבה חברותי יודעות שאני אוהבת לעשות שופינג וגם משום מה יצא לי שם של אחת כזו עם סבלנות ומידי פעם מישהי מהן מרימה אלי טלפון ומכריזה שהגיע הזמן לקנות לה בגדים ואנחנו יוצאות לדרך. אני בוחרת, ממיינת, מחליטה מה כן ומה לא והן נשלחות בראש מורכן לחדר ההלבשה. אמנם אני חוזרת הביתה ללא שקיות, אבל תמיד עם תחושת הסיפוק הזו שכולנו מכירות משופינג מוצלח.

צילום: אלעד קליג'

צילום: אלעד קליג'

מזל נוסף שיש לי הוא שבן זוגי היקר הוא בחור שחשוב לו להראות טוב, אבל כמו כל גבר טיפוסי, חנויות בגדים ממנו והלאה ומשום מה, ההגדרה שלו לבגד לביש היא "אם זה לא מסריח- זה בסדר". אבל פעם בכמה זמן, הוא נותן לי לעשות בו כרצוני ונגרר אחרי לסנטר. הקניות איתו די פשוטות: זארה, קסטרו, משהו טעים לנשנש והביתה. ומהתוצאה שנינו מרוצים- אני מכך שהוא נראה כמו בן אדם והוא מכך ששיחררתי אותו סוף סוף לענייניו. בבית זה כבר סיפור אחר, ואל תגלו לו שסיפרתי לכן, אבל הוא די נהנה מהבגדים החדשים ואפילו מצלם את עצמו ושולח לי תמונות באמצע יום עבודה.

מייקאובר, לא מילה גסה. צילום: אלעד קליג'

מייקאובר, לא מילה גסה. צילום: אלעד קליג'

העקרון עם להלביש אותו הוא די פשוט: לקחת את מה שהוא אוהב ונוח לו ורק לשדרג את זה טיפה. ג'ינס וחולצה מכופתרת?

אין בעיה. אז נעשה את זה ג'ינס בגזרה שיושבת כמו שצריך וגם כמה זוגות של מכנסיים ישרים וצבעוניים מזארה (כן, מותר לי לבחור לו צהוב וטורקיז וכל דבר אחר שאני שמה עליו עין), נוסיף ג'קט מחוייט מעל החולצה. חגורה נכונה ומגף מוצלח ביותר מהרכישה האחרונה- ו… טה-דה!

כי אף פעם לא מאוחר מידי לשחק בבובות 😉

צילום: אלעד קליג'

צילום: אלעד קליג'קשת רוזנטל
קשת, אשליה אופטית, אספנית זכרונות אובססיבית וחובבת מילים.
  • Facebook

הוספת תגובה